SANTEFIX SARI KANTARON KREMİ
          
 
 
 
FİYATLARI GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE OLUN
 

Santefıx Sarı Kantaron Kremi Açıklama

Sarı Kantaron Kremi, ağrı olan veya hastalıklı bölgeye ince bir tabaka halinde masaj yapılarak sürülür.

 • Sarı Kantaron Kremi, ağrı olan veya hastalıklı bölgeye ince bir tabaka halinde masaj yapılarak sürülür.
 • Bel ve sırt ağrıları için; Sarı Kantaron Kremi, ağrı olan bölgeye sürülür, gerekirse bu işlem birkaç defa tekrarlanır. Ağrı kesildikten sonra da sabah, öğle, akşam birer defa olmak üzere en az bir hafta günde 3 defa tekrarlanır.
 • Baş ağrıları için; Sarı Kantaron Kremi, alına ve şakaklara sürülür, ağrı tamamen geçmezse 15 dakika sonra işlem tekrarlanır. Kafatasının arka kısmındaki ağrılar için enseye sürülmeli.
 • Boğaz ağrıları için; Sarı Kantaron Kremi, boğaz ağrıları için boğaza dışarıdan sürülür. Boğaz ağrısı azalır ama tamamen kesilmezse 15 dakika sonra işlem tekrarlanır. En az bir hafta süresince sabah, öğle, akşam birer defa kullanılmaya devam edilir.
 • Mantara karşı; Sarı Kantaron Kremi, mantar olan bölgeye sabah, öğle ve akşam günde üç defa uygulandığında iyileşmeye yardımcı olmaktadır. Ayağa sürdükten sonra pamuk çorap giyilerek kremin ciltle temas süresi arttırılabilir.
 • El ve yüz kremi olarak; Sarı Kantaron Kremi, güneşe çıkılmayacağı zamanlarda, örneğin akşam saatlerinde veya gece yatmadan önce cilde sürülerek, güneş lekeleri başta olmak üzere ciltteki leke ve izlerinin iyileşmesine yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Yüzdeki çizgilere bolca sürüldüğünde yüzdeki çizgileri ve kırışıklıkları kısa sürede yok ettiğine paylaşan pek çok kişi var. Kantaron yağı kremi yıkandıktan sonra veya ev işi yaptıktan sonra ellere ve ayaklara sürülürse çatlak ve yaraların iz bırakmasına engel olduğu gözlemlenmiştir.
 • Menisküs ağrısı ve şişkinliği için; Sarı Kantaron Kremi, ağrı ve şiş olan bölgeye yarım saat arayla birkaç defa sürülürse ağrıyı ve ödemi giderdiği gözlemlenmiştir. Bu işlem en az 6 ay boyunca sabah, öğle, akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere günde en az 4 defa tekrarlanır.
 • Romatizma ve kireçlenme için; Sarı Kantaron Kremi, ağrı ve şiş olan bölgeye yarım saat arayla birkaç defa sürülürse ağrıyı ve ödemi giderdiği gözlemlenmiştir. En az 4 ay boyunca bu işlem sabah, öğle, akşam ve gece yatmadan önce günde en az 4 defa tekrarlanır
 • Varis için; Sarı Kantaron Kremi, ağrı olan, iltihaplı ve morarmış bölgeye sürülürse ağrıyı giderdiği gözlemlenmiştir. Bu işlem en az 4 ay boyunca sabah, öğle, akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere en az günde 4 defa tekrarlanır.
 • Sinir sıkışması, boyun ve sırt tutulmalarında; Sarı Kantaron Kremi, sinir sıkışması olan bölgeye, boyun ve sırta sürülürse ağrıları azalttığı gözlemlenmiştir. Bu sürme işlemi sabah, öğle ve akşam en az bir hafta yapılmalıdır.
 • Her türlü ağrı ve şişkinlik için; Sarı Kantaron Kremi, ağrı ve şiş olan bölgeye birkaç defa sürüldüğünde hem ağrıyı hem de şişkinliği gözlemlenmiştir. En az 4 ay boyunca sabah, öğle, akşam ve gece yatmadan önce bu işlem aynı şekilde en az 4 defa tekrarlanır.
 • Yanık ve haşlanmalar için; Sarı Kantaron Kremi, yanıklarda çok etkili bir iyileştirici olduğu bilinmektedir. Yanık yaralarını iz bırakmadan iyileştirirdiği gözlemlenmiştir. Yanık olan bölgeye sürülerek kullanılır. Yanıkları kısa sürede iyileştirdiği gibi yanık acısını da dindirir. Yanığın mikrop kapmasını ve iltihap oluşumunu engeller. Güneş yanıklarında da sarı kantaron kremi etkilidir. Yanık bölgelere sürüldüğünde acının azaldığı hemen hissedilir. Yanıkları kısa sürede iyileştirir.
 • Her türlü pişiğe iyi gelir.
 • Dış hemoroid yani basurda etkilidir.
  Açık yaralar, taze yaralanmalar, kesikler, ezikler, çarpmalar sonucu oluşan morluklar vb. durumlarda iyileşme sağlar, yaraların iyileşmesini hücre yenileyici özelliği sayesinde yapar. Hücre yenilenmesine yardımcı olduğundan dolayı bebeksi bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.
  *Antiseptik özelliğiyle yarada mikrop üremesini engeller,
  *İltihap önleyici özelliğiyle yarada herhangi bir iltihap oluşmasına engel olur.
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

Mandalin İtriyat © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.