SANTEFIX PROPOLİS KREMI
          
 
 
 
FİYATLARI GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE OLUN
 

Santefıx Propolis Kremı Açıklama

 Propolis Krem, kalın bir dokusu olan ve mevsimsel kuruluk, egzama ve sedef hastalığının gibi problemler yaşayan kişiler için üretilmiş hem iyileştirici hem rahatlatıcı bir kremdir.

Ürünün adında da öne sürüldüğü gibi, iki ana bileşeni propolis ve aloe veradır. Aloe vera jelinin cildimiz için ne kadar faydalı olabileceğini hepimiz biliyoruz; ve dünya çapındaki cilt bakım profesyonelleri, propolis’in bazı bakterilerin büyümesini engelleme yeteneğini ve bu yeteneğin cilt enfeksiyonlarının semptomlarını azaltabilmesinden bahsetmektedir. Propolis ve aloenin bu özellikleri, bu iki bileşenin kombinasyonunu çeşitli cilt koşulları için mükemmel bir çare haline getirir. Kısa süre boyunca cildinize düzenli olarak kremi uygularsanız, cildi daha sağlıklı ve pürüzsüz bulur, kızarıklık ve kaşıntıda belirgin bir düşüş yaşarsınız.

Her ne kadar ürünün ilk kullanım amacı sedef hastalığı ve egzama gibi cilt problemlerinin semptomlarını öldürmek olsa da, aloe vera propolis kremi cildin o kadar ciddi olmayan yüzey hasarları, örneğin kesikler veya kazıntılar için de bir çare olarak görülebilir.

Propolis, bu küçük cilt yaralanmalarına daha fazla zarar vermeyi önleyen ince bir koruyucu tabaka oluştururken, aloe vera, ağrı ve tahriş sorunlarına rahatlatıcı, yatıştırıcı etki sunar. Hızlı iyileşme, yaraları daha hafif atlatma ve tabi ki daha az ağrı.

Aloe vera propolis krem ayrıca A ve E vitaminleri ve lanolini de içerir. Bu besinler cildinizi nemlendirir ve daha sağlıklı görünmelerini sağlar. A ve E vitaminleri, cildin sersemlemesini azaltmada ve cildin yaşlanmasına ilişkin hemen hemen tüm bulgularla mücadelede yardımcı olurlar. Öte yandan, lanolin, bir nemlendirici rolü oynar ve cildimizin yumuşaklığını korumaya yardımcı olur.

Üründe bulunan aloe vera cilt yenileyici rol oynar. Yeni hücrelerin büyüme sürecini hızlandırarak doğal cilt yenilenmesini teşvik eder.

 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

Mandalin İtriyat © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.